тел.(067)630-93-42
козак Андрій Лютий
послуги фото відео блог контакти


Послуги.


Люті козаки з радістю наповнять ваше свято українським колоритом та козацьким духом. В нас є багато засобів це зробити, починаючи з невеличкої програми і закінчуючи повною організацією свята.


Шоу-програма

показові виступи, театрально-бойові шоу, інтерактиви

Ми створюємо сценічні номери: показові виступи та театралізовані шоу, в яких продемонструємо володіння козацькою зброєю, рукопашні прийоми та бої на шаблях. Також в нашому арсеналі є інтерактивні номери та конкурсна програма, в яких приймають участь глядачі.

Люті козаки

Ведучий

проведення свята

Андрій Лютий - гарний вибір для проведення свята, в козацькому стилі. Хто бачив стільки українських заходів, хто вільно розмовляє рідною мовою, добре знає національні традиції, вміє розважати по-козацькому?

Люті козаки

Бойові атракціони.

лучний тир, метання ножів, бої на бревні та ін.

Ми надаємо змогу отримати навички володіння зброєю, для цього створено розважальні атракціони: лучний тир, метання ножів та сокир, рубка овочів шаблею, бої на бревні, городи, штовхання колоди на дальність та багато інших.

Люті козаки

Козацька кухня.

Куліш, Вареники, Млинці, Узвар, Галушки, Борщ

Колоритна козацька їжа на дровах, в казанах, на саджах, грилях і пательнях з використанням цікавого обладнання не тільки наситить гостей, а й створить красиву картинку і яскравий настрій.

Люті козаки

Організація свята.

Свято в українському стилі

Ми пропонуємо перевірений на багатьох заходах сценарій, великий перелік артистів та підрядників, тематичні ресторани, професійних ведучіх, тематичний реквізит та величезний досвід. Головна наша перевага - концентрація на українських та козацьких святах.

Люті козаки

національне українське шоу "Люті козаки" 2014